tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl
tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl
574241D5-C691-42B2-BC18-61E04CC7D3A7

Przychodnie

Szpital Podolany wyróżnia się przede wszystkim zespołem wybitnych lekarzy, którzy posiadają bogate doświadczenie kliniczne zdobyte zarówno w renomowanych ośrodkach europejskich, jak i amerykańskich. Ta unikalna kombinacja umiejętności i praktyki stanowi naszą największą zaletę, zapewniając pacjentom opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Nasz zakres usług obejmuje różnorodne dziedziny medycyny, co umożliwia kompleksową opiekę zdrowotną. W ramach naszych przychodni oferujemy specjalistyczną opiekę w obszarach takich jak kardiologia, ginekologia, neurologia, laryngologia, neurologia dziecięca, ortopedia, medycyna pracy, chirurgia oraz pediatria. Dodatkowo, dla wygody pacjentów, zapewniamy punkt pobrań, co ułatwia dostęp do diagnostyki laboratoryjnej.

Nasza placówka kładzie nacisk na ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszego personelu, by sprostać najnowszym wyzwaniom medycznym i innowacjom w dziedzinie opieki zdrowotnej. Dzięki temu nasi pacjenci mogą być pewni, że otrzymują opiekę opartą na najnowszej wiedzy i najlepszych praktykach.

Szpital Podolany to miejsce, gdzie wysoko wykwalifikowana kadra spotyka się z różnorodnością specjalizacji, tworząc kompleksową ofertę medyczną dla pacjentów w różnym wieku i z różnymi potrzebami zdrowotnymi. Naszą pasją jest zapewnienie skutecznej, empatycznej i profesjonalnej opieki, pomagając naszym pacjentom cieszyć się zdrowszym i lepszym życiem.

Przychodnie szpital podolany poznań

Kardiologia

Ginekologia

Neurologia

Laryngologia

Neurologia dziecięca

Medycyna Pracy

Punkt pobrań

Pomimo pandemii Covid-19 nie wstrzymaliśmy naszej działalności. Z zachowaniem najwyższych środków ochrony osobistej zabiegi operacyjne oraz konsultacje specjalistów w naszej placówce odbywały się planowo. Jesteśmy i zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Taka jest nasza misja.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do Nas!

61 66 88 444

Zapisz się na newsletter