tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl
tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl
574241D5-C691-42B2-BC18-61E04CC7D3A7
Specjaliści Poznańskiego Szpitala Podolany

W obliczu zróżnicowanej oferty placówek medycznych, szczególnie w dynamicznym środowisku Poznania, istotnym celem każdej instytucji jest wypracowanie wyjątkowego wyróżnienia. W przypadku Szpitala Podolany, niewątpliwie to nasi niezwykle kompetentni Lekarze stanowią naszą najważniejszą kartę przetargową. Z dumą pragniemy Państwu zaprezentować ekipę medyczną, która stanowi spójny oraz wysoko wykwalifikowany Zespół Specjalistów w ramach naszej placówki.

Nasi doświadczeni anestezjolodzy nie tylko przeprowadzają znieczulenia w sposób profesjonalny, ale również oferują kompleksową opiekę nad pacjentami zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie i komforcie podczas całego procesu medycznego.

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z bogatymi sylwetkami naszych cenionych lekarzy. To właśnie oni tworzą naszą niezawodną siłę napędową, gwarantującą najwyższy standard opieki medycznej. W Szpitalu Podolany wiemy, że jakość naszych usług jest wprost proporcjonalna do kompetencji naszych lekarzy, dlatego nieustannie dążymy do doskonalenia, aby sprostać Państwa oczekiwaniom oraz zaufaniu, jakim nas obdarzają.

lek. med. Maciej Liwień

Specjalista chirurgii naczyniowej, specjalista chirurgii ogólnej

Pomimo pandemii Covid-19 nie wstrzymaliśmy naszej działalności. Z zachowaniem najwyższych środków ochrony osobistej zabiegi operacyjne oraz konsultacje specjalistów w naszej placówce odbywały się planowo. Jesteśmy i zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Taka jest nasza misja.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do Nas!

61 66 88 444

Zapisz się na newsletter