tel. 61 66 88 444    recepcja@szpitalpodolany.pl

tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl

Dawne Poznańskie Centrum Otolaryngologii, dziś

Szpital Podolany

Szpital Podolany znajduje się przy ul. Straży Ludowej 37 na poznańskich Podolanach. Szpital powstał w 2011 roku w Poznaniu pod nazwą PCO - Poznańskie Centrum Otolaryngologii. Z każdym rokiem szpital poszerza portfolio oferowanych usług, tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

pco szpital

rodzina

Szpital Podolany rozpoczął swoją działalność w 2011 roku w Poznaniu i przez dekadę swoje pracy zdążył wyrobić sobie, wśród pacjentów, markę renomowanej placówki medycznej o najwyższych standardach leczenia.

Świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych pacjentów.

Największym atutem i zaletą Szpitala Podolany jest wykwalifikowany zespół lekarzy, posiadających długoletnie doświadczenie kliniczne, poparte praktyką w wielu renomowanych ośrodkach na całym świecie.

Odpowiedzialność Społeczna Biznesu

social media

Szpital wspomaga akcje społeczne

Dyrekcja Szpitala Podolany wraz z personelem od zawsze włączają się w charytatywne akcje, w których trzeba pomóc słabszym i bardziej potrzebującym.

Można tutaj wymienić m.in.:

- Przekazanie na rzecz Ukrainy w pełni wyposażoną karetkę wraz z zapasem środków medycznych

- Zbiórki charytatywne na leczenie chorych dzieci

- Wspieranie akcji pomocowych dla zwierząt z dostarczaniem karmy oraz wyposażaniem w najpotrzebniejsze artykuły schronisk dla zwierząt przed zimą.

- Współorganizowanie z Metropolią Poznań szerokiej akcji mającej na celu promowanie zdrowego trybu życia - Odważ się na Zdrowie. Dzięki tej inicjatywie blisko 200 osób zmieniło swoje życie i wróciło do prawidłowej masy ciała.

- Każdego roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, poprzez przekazanie na licytację całoroczną opiekę w naszym Szpitalu.

Trudna sytuacja w trakcie pandemii

Jako Szpital jesteśmy mocno ukierunkowani na pacjenta i jego los. Dlatego od samego początku pandemii nie zawiesiliśmy działalności i bez przerwy przyjmowaliśmy pacjentów.

Nie ulegliśmy sugestiom Ministerstwa Zdrowia, aby przełożyć nieobowiązkowe zabiegi. U nas odbywały się one regularnie i dodatkowo przyjmowaliśmy pacjentów, którym odmówiono pomocy w państwowych placówkach.

Przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności i bezpieczeństwa leczyliśmy Polaków, gdy w państwowych szpitalach ich zabiegi były odwoływane lub przekładane o kilkanaście miesięcy.

covid 19

cooperate

Współpraca w imię wyższego celu

Nasza placówka od samego początku wybuchu pandemii współpracuje z władzami województwa i lokalnymi działaczami.

Szpital Podolany wraz z Metropolią Poznań, jako jedne z pierwszych w regionie przystąpiły do ogólnopolskiej akcji szczepień. Udostępniliśmy miastu nasze gabinety, sprzęt i wykwalifikowany personel, który jest odpowiedzialny wyłącznie za ten obszar naszej działalności.

Do tej pory zaszczepiliśmy przeciwko Covid-19 ok. 200 000 Pacjentów.

rodzina

Świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych pacjentów.

Odpowiedzialność Społeczna Biznesu

social media

Szpital wspomaga akcje społeczne

Można tutaj wymienić m.in.:

-Przekazanie na rzecz Ukrainy w pełni wyposażoną karetkę wraz z zapasem środków medycznych

- Zbiórki charytatywne na leczenie chorych dzieci

- Każdego roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, poprzez przekazanie na licytację całorocznej opieki w naszym Szpitalu.

Trudna sytuacja w trakcie pandemii

covid 19

cooperate

Współpraca w imię wyższego celu

Do tej pory zaszczepiliśmy przeciwko Covid-19 ok. 200 000 Pacjentów.

Szpital Podolany
Oferta leczenia szpitalnego

Pomimo pandemii Covid-19 nie wstrzymaliśmy naszej działalności. Z zachowaniem najwyższych środków ochrony osobistej zabiegi operacyjne oraz konsultacje specjalistów w naszej placówce odbywały się planowo. Jesteśmy i zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Taka jest nasza misja.

Potrzebujesz
pomocy?