tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl
574241D5-C691-42B2-BC18-61E04CC7D3A7

Praca

Poznańskie Centrum Otolaryngologii zaprasza do współpracy lekarzy różnych specjalności. Nasz szpital, wyposażony w nowoczesne technologie medyczne oraz zespół doświadczonych profesjonalistów, oferuje doskonałe warunki pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Poszukujemy specjalistów w następujących dziedzinach:

Laryngolog

Dermatolog

Kardiolog

Diabetolog

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.
• Nowoczesne zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne.
• Współpracę w interdyscyplinarnym zespole specjalistów.

Wymagania:
• Aktualne prawo wykonywania zawodu.
• Specjalizacja w wybranej dziedzinie medycyny.
• Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.

Jeżeli pragną Państwo dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć miejsce, gdzie priorytetem jest zdrowie i dobro pacjentów, zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: rekrutacja@szpitalpodolany.pl
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ANESTEZJOLOG

Poznańskie Centrum Otolaryngologii w Poznaniu podejmie współpracę z lekarzem specjalistą w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii lub z lekarzem anestezjologiem

Opis Stanowiska:

• Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii do zabiegów operacyjnych oraz endoskopowych zgodnie z aktualną wiedzą medyczną oraz obowiązującymi standardami.
• Badania kwalifikacyjne do znieczulenia i sedacji.
• Wczesna opieka pooperacyjna.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

• Prawo wykonywania zawodu lekarza.
• Specjalizacja (II lub I stopnia ) w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii.

Oferujemy:

• Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@szpitalpodolany.pl z dopiskiem „anestezjolog”

Ogłoszenia praca