O nas

Szpital Podolany znajduje się przy ul. Straży ludowej 37 na poznańskich Podolanach. Szpital powstał w 2011 roku w Poznaniu pod nazwą PCO - Poznańskie Centrum Otolaryngologii. Z każdym rokiem szpital poszerza portfolio oferowanych usług, tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Poznaj nasz Szpital

Szpital Podolany to prywatna placówka szpitalna o profilu:

• laryngologicznym
  • ortopedycznym
  • chirurgicznym
  • angiologicznym
  • oraz o profilu zabiegowym

Szpital Podolany rozpoczął swoją działalność w 2011 roku w Poznaniu i przez dekadę swoje pracy zdążył wyrobić sobie, wśród pacjentów, markę renomowanej placówki medycznej o najwyższych standardach leczenia. Świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych pacjentów.

Największym atutem i zaletą Szpitala Podolany jest wykwalifikowany zespół lekarzy, posiadających długoletnie doświadczenie kliniczne, poparte praktyką w wielu renomowanych ośrodkach na całym świecie.

Szpital Podolany w liczbach

Zadowolonych pacjentów

Wykonanych zabiegów

Przyjętych pacjentów i pacjentek

Zatrudnionych specjalistów

Specjalistycznych poradni

Zespół Szpitala Podolany

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas!

(+48) 61 66 88 444

Pomimo pandemii Covid-19 nie wstrzymaliśmy naszej działalności. Z zachowaniem najwyższych środków ochrony osobistej zabiegi operacyjne oraz konsultacje specjalistów w naszej placówce odbywały się planowo. Jesteśmy i zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Taka jest nasza misja.