tel. 61 66 88 444    recepcja@szpitalpodolany.pl

#1
#4

tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl

SZCZEPIENIA NA COVID-19
 

SZCZEPIENIA NA COVID-19

2022-03-22Zarejestrować się można na trzy sposoby. Najprościej jest zadzwonić na infolinię lub do punktu szczepień, można też zarezerwować termin online.


Zgodnie z informacjami, jakie podaje rządowa strona: gov.pl/szczepimysie/rejestracja, są trzy możliwości zapisu na szczepienie.


Infolinia

Pierwszy sposób to telefon na całodobową i bezpłatną rządową infolinię: 989. Do zapisu wystarczy PESEL oraz numer telefonu komórkowego. 

Podczas rejestracji można wybrać dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Lista punktów, w których będzie można przyjąć szczepionkę w Poznaniu znajduje się na stronie: gov.pl/szczepimysie/wielkopolskie

Po rejestracji na podany numer telefonu przyjdzie SMS - potwierdzenie umówienia wizyty na szczepienie. 


Wybrany punkt szczepień

Można również zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień - wystarczy się z nim skontaktować.


Nasze punkty szczepień przeciwko Covid-19:


Telefon kontaktowy do Działu Koordynacji Szczepień: 664 536 305

email: szczepienia@szpitalpodolany.pl


Jeśli w wybranym punkcie szczepień nie będzie dogodnego terminu - wystarczy zadzwonić na infolinię NFZ pod numer 989. Konsultanci pomogą znaleźć inny punkt w pobliżu. 


Rejestracja elektroniczna

Można też zarezerwować datę poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie pacjent.gov.pl. System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko miejsca zamieszkania. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie pasował albo ktoś będzie chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście - będzie taka możliwość. Wystarczy skorzystać z dostępnej wyszukiwarki i wskazać dogodną datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji wysłane zostanie powiadomienie SMS. Ponownie przypomnienie o szczepieniu przyjdzie dzień przed planowanym terminem.

Aby skorzystać z tego sposobu rejestracji, trzeba mieć profil zaufany.Umów wizytę
Wróć

Pomimo pandemii Covid-19 nie wstrzymaliśmy naszej działalności. Z zachowaniem najwyższych środków ochrony osobistej zabiegi operacyjne oraz konsultacje specjalistów w naszej placówce odbywały się planowo. Jesteśmy i zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Taka jest nasza misja.

Potrzebujesz
pomocy?


Zadzwoń do Nas!


61 66 88 444