tel. 61 66 88 444    recepcja@szpitalpodolany.pl

#1
#4

tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl

lek. med. Maciej Liwień
 

lek. med. Maciej Liwień

Specjalista chirurgii naczyniowej, specjalista chirurgii ogólnej


Maciej Liweń specjalizuje się w diagnostyce dopplerowskiej układu naczyniowego (USG doppler), w leczeniu żylaków kończyn dolnych w szczególności metodami miniinwazyjnymi leczenia żylaków sposobem laserowym oraz sposobem wewnątrzżylnej radiowej ablacji (RF), a także leczeniu miażdżycy kończyn dolnych, miażdżycy tętnic szyjnych, przewlekłych ran i owrzodzeń oraz  stopy cukrzycowej. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Wiele lat był asystentem w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej oraz Angiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

W życiu zawodowym kieruje się przeświadczeniem, że najważniejszą cechą lekarza jest jego profesjonalizm. Lekarz powinien być przede wszystkim skuteczny – stąd obowiązek nieustannego kształcenia się i doskonalenia swoich umiejętności, aby zawsze móc zaoferować pacjentowi leczenie najlepsze z możliwych.

Jego hobby to kulturystyka. Kocha zwierzęta – ma 2psy, 2 koty, pomaga wspierając Fundację Viva! – Akcja dla zwierząt.


Umów wizytę
Wróć
Umów wizytę
Wróć

Pomimo pandemii Covid-19 nie wstrzymaliśmy naszej działalności. Z zachowaniem najwyższych środków ochrony osobistej zabiegi operacyjne oraz konsultacje specjalistów w naszej placówce odbywały się planowo. Jesteśmy i zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Taka jest nasza misja.

Potrzebujesz
pomocy?


Zadzwoń do Nas!


61 66 88 444