tel. 61 66 88 444    recepcja@szpitalpodolany.pl

#1
#4

tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl

Lek. med. Magdalena Łapczyńska Głyda
 

Lek. med. Magdalena Łapczyńska Głyda

Endokrynologia


Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013r. uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2017r. specjalisty endokrynologii. Specjalizację z chorób wewnętrznych odbywała w II Klinice Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Katedry Kardiologii oraz w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii w Szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Natomiast specjalizację w dziedzinie endokrynologii odbywała w Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie kilkuletniej pracy w poradniach endokrynologicznych, a swoją wiedzę uaktualniała biorąc udział w wielu konferencjach i kursach doskonalących z endokrynologii.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu USG tarczycy i posiada certyfikat akredytacyjny Polskiego Towarzystwa Biopsji Narządowej i Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego do wykonywania badań USG tarczycy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.


Umów wizytę
Wróć
Umów wizytę
Wróć

Pomimo pandemii Covid-19 nie wstrzymaliśmy naszej działalności. Z zachowaniem najwyższych środków ochrony osobistej zabiegi operacyjne oraz konsultacje specjalistów w naszej placówce odbywały się planowo. Jesteśmy i zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Taka jest nasza misja.

Potrzebujesz
pomocy?


Zadzwoń do Nas!


61 66 88 444