tel. 61 66 88 444    recepcja@szpitalpodolany.pl

#1
#4

tel. 61 66 88 444     recepcja@szpitalpodolany.pl

dr n. med. Waldemar Wojnowski
 

dr n. med. Waldemar Wojnowski

Otolaryngologia


Specjalista Audiologii, Foniatrii i Otolaryngologii.Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest także długoletnim pracownikiem Katedry i Kliniki Foniatrii i Audiologii w Poznaniu. Posiada ogromną wiedzę oraz umiejętności, które czynią z niego doświadczonego specjalistę. Tytuł doktora w dziedzinie nauk medycznych uzyskał w 1995 roku, broniąc pracy doktorskiej na temat zaburzeń głosu u nauczycieli. Ponadto, doktor Wojnowski jest autorem wielu artykułów i publikacji dotyczących zaburzeń głosu i mowy oraz centralnych zaburzeń procesu słyszenia. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów i Europejskiej Unii Foniatrii.

Prowadzi leczenie operacyjne w zakresie górnych dróg oddechowych: tonsillectomia, adenotomia, septoplastyka, conchoplastyka nosa, leczenie operacyjne w zakresie zaburzeń głosu – mikrochirurgia krtani. W zakresie operacji w laryngologii dziecięcej: adenotomia, adenotonsillotomia, drenaż uszu w przebiegu wysiękowego zapalenia ucha środkowego, przycinanie wędzidełka języka i wargi.


Umów wizytę
Wróć
Umów wizytę
Wróć

Pomimo pandemii Covid-19 nie wstrzymaliśmy naszej działalności. Z zachowaniem najwyższych środków ochrony osobistej zabiegi operacyjne oraz konsultacje specjalistów w naszej placówce odbywały się planowo. Jesteśmy i zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Taka jest nasza misja.

Potrzebujesz
pomocy?


Zadzwoń do Nas!


61 66 88 444